Hakkımızda

Anasayfa  /  Hakkımızda

image

Biz Kimiz

Toplam 20 yılın üzerindeki uluslararası hizmet sektörü tecrübesini Düğün sektörünün hizmetine sunan profesyonellerimiz ile Düğün sektörüne daha önce görülmemiş yenilikler getiren bir ekibiz. Son teknolojileri kullanarak hızlı, güvenilir ve şeffaf hizmet anlayışımız ile pek çok yeniliği ayağınıza getiriyoruz. Bizi takip edin, inanılmaz özelliklerimizi adım adım hizmetinize sunuyoruz.

Avantajlarımız

duguntrend.com, hem düğün firmalarına hem de düğün yapacak çiftlere hızlı, kolay ve avantajlı birçok seçenek sunuyor. Evlilik telaşını ve ihtiyaçlarınızı çok iyi anlıyoruz ve kusursuz düğün için başta düğün mekanı olmak üzere tüm düğün kategorilerinde süper pratik listeleme ve filtreleme kapasiteli arama motorumuz ve karşılaştırma sistemimiz ile evinizin en yakınındaki firmadan Türkiye’nin ve Kıbrıs’ın her yerindeki düğün mekanı, takı, gelinlik, düğün fotoğrafçısı, düğün organizasyonu ve diğer bütün kategorilere kadar tüm firmaları ayağınıza getiriyoruz.

image
image

Yeniliklerimiz

Düğün sektöründe başta düğün mekanları olmak üzere tüm kategorilerde bulunduğunuz bölgede mahallenize kadar ücretsiz arama yapabilir istediğiniz mekanı; kınadan bekarlığa veda partisine; çiçekçiden kuaföre; damatlıktan gelinliğe; orkestradan catering hizmetine kadar karşılaştırır ve ilgilendiğiniz firmaları detaylı inceler fiyatlarını görür ve çevrimiçi rezervasyon yapabilir ya da görüşme için çevrimiçi hızlıca randevu alabilir, tüm bunları kişisel hesabınız altında takip edebilirsiniz.

x
duguntrend.com sitesi çerezler kullanmaktadır. Devam ederek çerez politikamızı ve site kullanım koşullarımızı kabul etmiş olursunuz.Kabul Et ve Kapat