Sık Sorulan Sorular

Anasayfa  /  Sık Sorulan Sorular

Bilmek İstedikleriniz?

Merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını bu sayfada bulabilirsiniz.

Sitemize ücretsiz üye olabilir ve evlenecek olan çiftler için sunduğumuz tüm hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Üye olduktan sonra herhangi bir limit olmadan ve hiçbir ücret ödemeden dilediğiniz kadar firmadan fiyat teklifi alabilir ve sizin için en doğru tercihi yapabilirsiniz. İstediğiniz kadar stil oluşturabilirsiniz.

Kolay menü, mahalleye kadar her kategoride detaylı arama seçeneği, limitsiz fiyat teklifi alabilme, istenilen firmanın, Instagram, Facebook, Youtube hesaplarına ulaşabilme ve daha detaylı inceleyebilme olanağı sunuyoruz. Süper moda bölümümüzde kendi stilinizi oluşturabilir, ürünleri inceleyebilir, indirimleri takip edebilir ve stillerinizi sosyal medya üzerinden ya da sitemizden paylaşabilirsiniz.

Evet. Sadece sitemizde olan uygulamamız ile evlenmek istediğiniz gün ve saate göre düğün mekanına rezervasyonunuzu yapabilirsiniz ve hizmet veren firmaların uygunluk durumu hakkında çok hızlı şekilde bilgi sahibi olabilir ve firmaların randevu defterine bakarak randevunuzun gün ve saatini seçebilirsiniz.

Sitemizde yer alana tüm düğün firmaları, bilgi, fotoğraf ve video yükleyerek kategorilere göre istenilen bütün bilgileri kendilerine ayrılmış sayfalarda bilginize sunmaktadırlar. Sitemizin ücretsiz sağladığı çevrim içi iletişim seçeneği ile firma ile görüşebilir ve dilediğiniz ekstra bilgiyi sorup fiyat teklifi alabilirsiniz. Firmaların adres bilgilerinin yanında konumlarını da harita üzerinde açık şekilde görebilir ve firma ile hiçbir kısıtlama olmadan görüşebilirsiniz. Firmanın gerekli olan tüm bilgileri; e-mail adresi, telefon numaraları, yetkili kişi ismi siteye ait sayfada bulunmaktadır.

Firma ekle bölümünden kolayca kayıt olabilisiniz. Size sunacağımız üye paneliniz üzerinden sayfanızda olmasını istediğiniz hizmetleri, bilgileri, fotoğrafları, videoları, konum ve firma bilgilerini kolayca ekleyebilirsiniz ve evlenecek çiftlere sunabilirsiniz.

Tamamen tarafımızca geliştirilmiş olan ‘Stil Oluşturma’ sistemi ile üye firmalarımızın beğeninize sunduğu ürünleri size ait hesap içerisinde özel ekranda bir araya getirebilir, kayıt edip saklayabilir, kendi stilinizi oluşturabilir, arkadaşlarınız ile sosyal medya üzerinden paylaşıp görüşlerini alabilir ve arzu ederseniz tek tık ile doğrudan firmadan ürünü satın alabilirsiniz. Örneğin gelinlik, duvak, gelin çiçeği, alyans, ayakkabı ve dilediğiniz tüm ürünleri bir araya getirip uyumlarını görebilirsiniz.

Diğer sorularınız için lütfen bize ulaşın

x
duguntrend.com sitesi çerezler kullanmaktadır. Devam ederek çerez politikamızı ve site kullanım koşullarımızı kabul etmiş olursunuz.Kabul Et ve Kapat